Miesto výkonu práce:
Nitra
167
Základná zložka mzdy:
810 € za mesiac+bonus

Operátor výroby Nitra Slovensko Foxconn Slovakia, spol. s r.o.
Základná zložka mzdy (v hrubom):810 € za mesiac+bonus
Miesto výkonu práce:okres Nitra, 94901 Nitra, Dolné Hony 29,
pracovný pomer na určitú dobu-počet mesiacov: 12
Náplň (druh) práce
INFORMÁCIA PRE ZÁUJEMCOV O PRÁCU: výberové konania sa uskutočňujú iba v termínoch: utorok o 13.30 aštvrtok o 10.00. Prosíme o dodržiavanie týchto termínov.

Kontaktná osoba:Ing. Mária Chytilová, Recruiter, maria.chytilova@emea.foxconn.com, tel.: +421376944148
Mgr. Veronika Kováčová Recruiter, veronika.kovacova@emea.foxconn.com,tel.: +421376944134
Aneta Popović, Recruiter, aneta.popovic@emea.foxconn.com, tel.: +421376944157

Dátum nástupu:ihneď
Dátum pridania ponuky:15. 12. 2020

Náplň práce:

• Výroba a montáž televízorov
• Jednoduchá práca (skrutkovanie, skenovanie, lepenie, balenie)
• Tímová práca

Požiadavky na zamestnanca:

Základné vzdelanie

• Odmena za dobrú dochádzku vo výške 100€
• Výkonnostný bonus až do výšky 60€
• 13. a 14. plat
• Príspevok na dochádzanie do práce od 15€ do 150€
• Možnosť využívať zamestnaneckú autobusovú dopravu
• Firemné stravovanie
• Životné a úrazové poistenie
• Možnosť odporučiť svojho známeho a získať 300€ náborovú prémiu
• Odmena za odpracované roky
• Odmena pri narodení dieťaťa a pri úmrtí
• Možnosť kariérneho rastu
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Operátor výroby Nitra Slovensko

Obchodné meno: Foxconn Slovakia, spol. s r.o.
Charakteristika: v oblasti elektrotechnickej výroby a IT riešení. Objemom výroby rovnako ako
počtom IČO: 35683724

Adresa: Dolné Hony 29, 94901 Nitra, Slovensko

+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.