• Náš E-mail : info@personall.sk
Miesto výkonu práce:
Košťany nad Turcom
Číslo pracovnej ponuky
172
Základná zložka mzdy:
605 € za mesiac
vytlačiť

Operátor / Operátorka šitia Košťany nad Turcom  Slovensko

TRIM LEADER, a.s.
Počet voľných pracovných miest: 100
Miesto výkonu práce:okres Martin, Košťany nad Turcom, 03841 Košťany nad Turcom 337
Základná zložka mzdy (v hrubom): 605 € za mesiac
Dátum nástupu:ihneď
Pracovný a mimopracovný pomer: na určitú dobu, počet mesiacov: 24
Pracovná oblasť:Textilná a odevná výroba
Kontaktná osoba:Ing. Michaela Staňová, HR professional, michaela.stanova@adient.com, tel.: +421905729805
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Dátum pridania ponuky:15. 12. 2020

Náplň práce:

Náplň (druh) práce
• Strojové šitie originálnych textilných a kožených autopoťahov
• Dodržiavanie noriem v predpísanej kvalite
• Dodržiavanie technologických postupov
• Vykonávanie samokontroly ušitých dielov, vyraďovanie nevhodných výrobkov z výrobného procesu

Požiadavky na zamestnanca:

Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Nižšie stredné odborné vzdelanie, bez požiadavky na odbornú prax
Ďalšie požiadavky:
• Výučný list z ľubovoľného odboru – prax v šití je výhodou, nie však podmienkou!
• Dobrý zdravotný stav
• Zodpovedný prístup k práci
• Ochota učiť sa
• Ochota pracovať v 2-zmennej prevádzke

Podmienky a náhrada

Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa
Ponúkané výhody
• Bonusový systém založený na rôznych príplatkoch a príspevkoch (dochádzkový, výkonnostný)
• Sociálny program
• Príspevok na stravovanie

Kontaktujte nás

Obchodné meno: TRIM LEADER, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 36389820
Charakteristika:zahraničná spoločnosť. Vyrábame originálne autopoťahy pre automobily Toyota, Fiat. Kia.
Adresa: Košťany nad Turcom 337, 03841 Košťany nad Turcom, Slovensko

Personálna agentúra - Pracovná agenútra - WwW.Personall.sk - Aktuálne ponuky práce!
Lazaretská 8, 811 01 Bratislava, Slovensko
+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.
Ponuky práce na Slovensku: info(zavináč)personall.sk