Miesto výkonu práce:
Trstená
174
Základná zložka mzdy:
4.15 €
vytlačiť

Skladník Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o.
Základná zložka mzdy (v hrubom):4,15 € za hodinu
Miesto výkonu práce:Žilinský kraj, 02801 okres Tvrdošín, Trstená, Oravická 616
Dátum nástupu:ihneď
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa
Pracovný a mimopracovný pomer:pracovný pomer na určitú dobu, počet mesiacov: 24
Kontaktná osoba:Ing. Marián Tabačík,, info.trstena@eu.panasonic.com, tel.: +421435303219
Dátum poslednej aktualizácie:29. 6. 2020

Náplň práce:

Náplň (druh) práce
• nakladanie / vykladanie materiálu z auta a jeho kontrola
• uskladňovanie materiálu podľa princípu FIFO
• vykonávanie mesačnej inventúry

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca-Stredné odborné vzdelanie
Ďalšie požiadavky:
• skúsenosti s prácou v sklade sú výhodou
• ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke

Ponúkané výhody
• mesačná prémia do výšky 12%
• nástupný bonus 75 EUR
• príspevok na dopravu do zamestnania a späť 2 EUR/deň
• vianočná prémia (13. plat)
• dotované závodné stravovanie
• príspevok pri životnom a pracovnom jubileu
• komplexný školiaci program
• vstupenky na kultúrne podujatia, športové a relaxačné aktivity
• firemné akcie pre zamestnancov (letná párty a vianočný večierok)
• príspevok na organizovanie kolektívnych akcií

Obchodné meno: Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o.
IČO: 36372285

Charakteristika: Panasonic Corporation svetový koncern. Výroba spotrebnej elektroniky so sídlom v Japonsku. Výrobný program je zameraný na výrobu komponentov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.
Adresa: Oravická 616, 02801 Trstená, Slovensko

+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.