Miesto výkonu práce:
Rajec
176
Základná zložka mzdy:
660 €
vytlačiť

Operátor stroja na výrobu výrobkov z plastu Rajec Slovensko
KFTS s.r.o.
Miesto výkonu práce:okres Žilina, 01501 Rajec, Fučíkova 335
Základná zložka mzdy (v hrubom):660 € za mesiac
Kontaktná osoba:Mgr. Eva Tlacháčová, Personalista, eva.tlachacova@kfts.sk, tel.: +421 903 105 493
Veronika Pagáčová Manažér personálneho oddelenia, veronika.pagacova@kfts.sk,tel.: +421911305354
Dátum pridania ponuky:16.12.2020

Náplň práce:

Náplň (druh) práce
Obsluha strojov a zariadení na spracovávanie plastov (vstrekovacie lisy, vyfukovacie stroje, zariadenia pre montáž, zváračky plastov), výroba výrobkov v  súlade s požiadavkami kvality.

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa
Základné vzdelanie
Dĺžka praxe bez požiadavky na odbornú prax
Schopnosť pracovať v tíme, dochvíľnosť, čestnosť, zodpovednosť, schopnosť organizácie práce
- práca je vhodnejšia pre ženy.
Pracovný pomer na určitú dobu, počet mesiacov: 12

Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno
- stravné lístky v hodnote 4 €,
- pohyblivý príplatok vo výške 68 €,
- bonusý

Obchodné meno: KFTS s. r. o.
IČO: 47687461
Charakteristika: Výroba plastových výrobkov pre automobilový priemysel
Adresa: Fučíkova 335, 01501 Rajec, Slovensko

+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.