189
vytlačiť

Logistický operátor / Vodič VZV Prešov Slovensko
Draftcom s. r. o.
Základná zložka mzdy (v hrubom):700 € za mesiac
Pracovný a mimopracovný pomer:pracovný pomer na určitú dobu, počet mesiacov: 24
Platný preukaz VZV.
Skúsenosti s vedením VZV.
Miesto výkonu práce:okres Prešov, 08001 Prešov, Jarková 28
Kontaktná osoba:Petra Valenčínová, Personálny konzultant, presov@draftcom.com, tel.: +421915745043
Dátum poslednej aktualizácie:04. 7. 2020

Náplň práce:

Pracovná oblasť:Technické a manuálne prierezové zamestnania, Logistika, skladovanie a poštové služby
Náplň (druh) práce
navážanie materiálu na zaskladňovanie do určených zón, zaskladňovanie a vyskladňovanie materiálu a hotových výrobkov na finálne alokácie, balenie náhradných dielov a kusových zásielok podľa definície zákazníka, práca so skenerom, označovanie materiálu určeného na vývoz a systémový presun, zvoz a separácia odpadov a pod.

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Stredné odborné vzdelanie, Úplné stredné odborné vzdelanie
Dĺžka praxe aspoň 3 mesiace
Certifikáty
Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)
Skúsenosti s regálovým zakladačom = VÝHODA.

Ponúkané výhody
Príplatky za nočnú prácu, prácu nadčas, sobotu, nedeľu a sviatok.
Možnosť kariérneho rastu.
Stravný lístok za každý odpracovaný deň v hodnote 3,60€ - zamestnanec dopláca len 1 €.

Pracovné podmienky
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno

Obchodné meno: Draftcom s. r. o.
IČO: 47773766
Charakteristika: Personálna spoločnosť.
Adresa: Klincová 37, 82108 Bratislava-Ružinov, Slovensko

+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.