Miesto výkonu práce:
Bratislava
193
Základná zložka mzdy:
993 € za mesiac+hradené ubytovanie +zabezpečenie ubytovania
vytlačiť

Sestra na ambulancii Bratislava Slovensko
Univerzitná nemocnica Bratislava
Základná zložka mzdy (v hrubom):993 € za mesiac+hradené ubytovanie
+zabezpečenie ubytovania
Miesto výkonu práce:okres Bratislava, 82101 Bratislava-Ružinov,Pažítková 4
Dátum nástupu:ihneď
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa
Pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Kontaktná osoba:Mgr. Andrea Foldváryová, referent PPaM, andrea.foldvaryova@unb.sk, tel.: +421248234351, +421908035869
Dátum poslednej aktualizácie:6. 7. 2020

Náplň práce:

Náplň (druh) práce
Bežná náplň práce sestry v ambulancií v rámci piatich nemocníc UNB -
Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera Kramáre, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda Petržalka, Nemocnica Staré Mesto, Špecializovaná geriatrická
nemocnica Podunajské Biskupice:
- vykonáva odborné pracovné činnosti pri zabezpečovaní výkonov ošetrovateľskej starostlivosti v jednotlivých fázach ošetrovateľského procesu, hlavne pri uspokojovaní bio-psycho-sociálnych potrieb pacientov,
- spolupracuje so sestrou v diagnostickom a liečebnom režime všeobecnej a špecializovanej zdravotnej starostlivosti,
- vykonáva aj administratívne práce a vedie zdravotnú dokumentáciu v rozsahu svojich kompetencií,

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Ponúkané výhody
- sestra bez špecializácie - min. základná mzda 993€,
- sestra so špecializáciou - min. základná mzda 1112€,
- sestra s certifikátom - min. základná mzda 1098€,
- časové postupy v zmysle kolektívnej zmluvy UNB,
- možnosť priznania osobného príplatku podľa dosahovaných pracovných výsledkov
- príspevok zo soc. fondu v zmysle kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, detskú rekreáciu, životné a pracovné jubileá atď.
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú.
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- možnosť využitia karty Multisport

Pracovné podmienky
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Bližšie informácie o pracovnej pozícii poskytne:
- v Nemocnici Ružinov manažérka pre ošetrovateľstvo PhDr. Štefankovicsová na mob. č. 0905/314 441,
- v Nemocnici akad. L. Dérera Kramáre manažérka pre ošetrovateľstvo PhDr. Paštrnáková MPH. na mob. č. 0915/968 107,
- v Nemocnici sv. Cyrila a Metoda manažérka pre ošetrovateľstvo p. Mgr. Jana Sivíková na tel. č. 02/6867 2822,
- v Nemocnici Staré Mesto manažérka pre ošetrovateľstvo Mgr. Škorcová na mob. č. 0905/494 050, alebo
- v nemocnici Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice PhDr. Gyalogová PhD. 0915/968117
- alebo vedúca Odboru nelekárskych zdravotníckych činností pre celú UNB: Mgr. Monika Páleníková 02/ 48 234 154, 0945/452 604

Údaje o zamestnávateľovi
Obchodné meno: Univerzitná nemocnica Bratislava
Právna forma: Príspevková organizácia
IČO: 31813861
Charakteristika: Poskytovanie zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti.
Adresa: Pažítková, 44, 82101 Bratislava-Ružinov, Slovensko

+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.