• Náš E-mail : info@personall.sk
Miesto výkonu práce:
Levice
Číslo pracovnej ponuky
195
Základná zložka mzdy:
800 € za mesiac
vytlačiť

Skladník - vodič VZV / linefeeder Levice Slovensko
KASAI SLOVAKIA s.r.o.
Základná zložka mzdy (v hrubom):800 € za mesiac
Počet voľných pracovných miest: 5
Dátum nástupu:ihneď
Pracovný pomer na určitú dobu-počet mesiacov: 12
Miesto výkonu práce:okres Levice, Levice, 93401 G. Schoellera (priemyselný park) 6561/2
Dĺžka praxe aspoň 6 mesiacov
anglický - elementárna: A1 a A2
Microsoft Word - elementárna, SAP - elementárna
Kontaktná osoba:Greta Kozmová, praca_v_ksl@kasai-group.com tel.: +421363210802
Výberové konanie bude realizované na základe individuálneho dohovoru s kandidátom.
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Dátum poslednej aktualizácie:6. 7. 2020

Náplň práce:

Náplň (druh) práce
Na naše logistické oddelenie v automotive spoločnosti hľadáme pracovníkov do skladu.
Podľa praxe vieme zaradiť zamestnancov buď ako vodičov VZV (nutný preukaz VZV+prax) alebo linefeeders (platné papiere na VZV - bez nutnosti dlhodobej praxe, manipulácia s tovarom v sklade, skenovanie, zásobovanie liniek).

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Cudzie jazyky:anglický - elementárna: A1 a A2
Počítače:Internet - elementárna
Ďalšie požiadavky:
- Flexibilita
- Manuálna zručnosť
- Ochota pracovať v 2 a 3 zmennosti
- Spôsobilosť na prácu v noci - dobrý zdravotný stav (nie cukrovkár, osoba s vysokým krvným tlakom - riziko zdravotných problémov)

Podmienky a náhrada

Ponúkané výhody
Každý deň výber zo 7 jedál vo firemnej kantíne.
Dochádzkový bonus pre každého zamestnanca 0,15€/km až do výšky 50€ mesačne.
Základná mzda skladových manipulantov od 800 brutto, skladníci 900 brutto.
Pracovné podmienky
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa

Kontaktujte nás

Skladník - vodič VZV/linefeeder Levice Slovensko
Údaje o zamestnávateľovi
Obchodné meno: KASAI SLOVAKIA s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 51074583
Charakteristika: Firma sa zaoberá výrobou interiérových komponentov pre automobilový priemysel.
Adresa: Ul. G. Schoellera 6561/2, 93401 Levice, Slovensko

Personálna agentúra - Pracovná agenútra - WwW.Personall.sk - Aktuálne ponuky práce!
Lazaretská 8, 811 01 Bratislava, Slovensko
+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.
Ponuky práce na Slovensku: info(zavináč)personall.sk