Miesto výkonu práce:
Sereď
199
Základná zložka mzdy:
4,59 € za hodinu
vytlačiť

Operátor baliacej linky Sereď Slovensko
FM SLOVENSKÁ, s.r.o.
Základná zložka mzdy (v hrubom):4,59 € za hodinu
Pracovný pomer na určitú dobu-počet mesiacov: 12
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa
Miesto výkonu práce:okres Galanta, 92601 Sereď, Priemyselná 1
Kontaktná osoba:Silvia Czetli, HR špecialista, sczetli@fmlogistic.com
Dátum pridania ponuky:18. 12. 2020

Náplň práce:

Náplň (druh) práce
- obsluha baliacich liniek
- manuálne balenie kancelárskych potrieb
- kompletizovanie tovaru
- lepenie štítkov

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky:čistý register trestov, zdravotná spôsobilosť, manuálna zručnosť, dobrý zrak, fyzická zdatnosť

Dátum nástupu:ihneď
Ponúkané výhody
- stravné lístky vo výške 3,83 €
- doprava zdarma zo smerov HC, GA, TT, prípadne príspevok na dopravu
- príplatky za prácu nadčas nad rámec zákonníka práce
- príspevok na kávu vo výške 6,20 € / mesačne
- príspevok na DDS
- možnosť kariérneho rastu
Pracovné podmienky
Pracovný čas: od 6:50 do 13:50

Údaje o zamestnávateľovi
Obchodné meno: FM SLOVENSKÁ, s.r.o.
IČO: 36534293
Charakteristika: francúzska rodinná spoločnosť zaoberajúca sa skladovacími, baliacimi a dopravnými službami a riadením dodávateľského reťazca.
Adresa: Priemyselná 1, 92601 Sereď, Slovensko

+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.