Miesto výkonu práce:
Bratislava
205
Základná zložka mzdy:
6,58 € za hodinu
vytlačiť

Vodič trolejbusu Bratislava Slovensko
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť
Základná zložka mzdy (v hrubom):6,58 € za hodinu
Miesto výkonu práce:okres Bratislava, 81452 Bratislava-Staré Mesto, Olejkárska 1
Náplň (druh) práce
Hromadná preprava osôb na pravidelných linkách MHD v Bratislave.
Pracovný pomer na neurčitý čas
Kontaktná osoba:Personálne Trnávka, personálne, personalne@dpb.sk
Dátum poslednej aktualizácie: 19.12.2020

Náplň práce:

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Základné vzdelanie, Nižšie stredné odborné vzdelanie,Stredné odborné vzdelanie, Úplné stredné odborné vzdelanie
Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:Skupina B, Skupina C, Skupina D
Cudzie jazyky:slovenský - pokročilá: B1 a B2
Ďalšie požiadavky:
- Práca je vhodnejšia pre uchádzača nad 24 rokov,
- bezúhonnosť preukázaná výpisom z registra trestov,
- odborná, zdravotná a psychická spôsobilosť,
- vodičské oprávnenie skupiny D je výhodou, v prípade potreby zabezpečíme.

Pracovné podmienky
Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim
Dátum nástupu:ihneď

Ponúkané výhody
- stabilná a perspektívna práca v ambicióznej spoločnosti,
- 10 % výkonnostná odmena k základnej zložke mzdy + platené nadčasy, prestoje, sviatky, víkendy, nočná práca a ďalšie príplatky,
- úprava základnej zložky mzdy smerom nahor podľa dĺžky praxe a odpracovaných rokov v DPB, a.s.,
- odmeny za jazdu bez dopravnej nehody,
- odmena 150 € za odpracovanie fondu pracovného času,
- kurz v autoškole zdarma,
- kvalifikačná karta preplatená,
- náborový príspevok vo výške 2000,-€ pri splnení podmienok (VP sk. D),
- zamestnanecké cestovné výhody na MHD, aj pre rodinných príslušníkov,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
- príspevok na stravovanie,
- príspevky na cestovné pre zamestnancov s trvalým bydliskom mimo Bratislavy,
- možnosť bezplatného rozšírenia vodičského oprávnenia z B na D a získanie kvalifikačnej karty vodiča,
- možnosť rozšírenia odbornej spôsobilosti, bezplatné zdravotné a psychologické prehliadky,
- možnosť prechodného ubytovania v zmluvne dohodnutých ubytovniach s finančným príspevkom pre všetkých zamestnancov bez ohľadu na miesto trvalého bydliska.

Údaje o zamestnávateľovi
Obchodné meno: Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 00492736
Kontaktná osoba:Personálne Trnávka, personálne, personalne@dpb.sk, +421259501311
Charakteristika: Poskytovanie mestskej hromadnej dopravy cestujúcej verejnosti v Bratislave.
Adresa: Olejkárska 1, 81452 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.