Miesto výkonu práce:
Bratislava
211
Základná zložka mzdy:
807 € za mesiac+ zabezpečenie ubytovania
vytlačiť

Opatrovateľka Bratislava Slovensko
Domov seniorov ARCHA
Základná zložka mzdy (v hrubom):807 € za mesiac+ zabezpečenie ubytovania
Miesto výkonu práce:okres Bratislava, 83101 Bratislava-Nové Mesto, Rozvodná 25
Dátum nástupu:ihneď
Náplň (druh) práce
kompletná opatrovateľská starostlivosť o klienta v zariadení pre seniorov(celková toaleta, pomoc pri roznášaní stravy, pomoc pri kŕmení, dodržiavanie a sledovanie pitného režimu, atď.)
Ďalšie požiadavky:opatrovateľský kurz - 220 hod.
Kontaktná osoba:Mária Demečková, personalistka - mzdárka, personalne@dsarcha.sk, tel.: +421254773690
Dátum poslednej aktualizácie:13. 7. 2020

Náplň práce:

kompletná opatrovateľská starostlivosť o klienta v zariadení pre seniorov (celková toaleta, pomoc pri roznášaní stravy, pomoc pri kŕmení, dodržiavanie a sledovanie pitného režimu, atď.)

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Základné vzdelanie, Nižšie stredné odborné vzdelanie,Stredné odborné vzdelanie, Úplné stredné odborné vzdelanie
Bez požiadavky na odbornú prax
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa

Ponúkané výhody
- príplatky za nočné, sviatky, soboty, nedele, preplácanie nadčasov
- polročné, ročné odmeny
- 5 dní dovolenky naviac
- strava len za 0,66 €
- možnosť ubytovania v ubytovni (2-posteľová izba/110€)
+ zabezpečenie ubytovania
Pracovné podmienky
Pracovný čas: od 6:30 do 18:30
Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim
Nočná práca: áno
Pracovný a mimopracovný pomer:pracovný pomer na neurčitý čas

Údaje o zamestnávateľovi
Obchodné meno: Domov seniorov ARCHA
Právna forma: Rozpočtová organizácia
IČO: 30779278
Charakteristika: je zariadením sociálnej starostlivosti
Adresa: Rozvodná 25, 83101 Bratislava-Nové Mesto, Slovensko

+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.