Miesto výkonu práce:
Demänovská Dolina
238
Základná zložka mzdy:
720 € za mesiac
vytlačiť

Barman / Čašník Demänovská Dolina Slovensko
SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s.
Základná zložka mzdy (v hrubom):720 € za mesiac
Miesto výkonu práce:okres Liptovský Mikuláš, 03101 Demänovská Dolina, Demänovská cesta 3/1
Pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Dĺžka praxe aspoň 1 rok
Kontaktná osoba:Bc. Katarína Kunštárová, Vedúca Divízie 1, personalista@spg.sk tel.: +421918401444
Dátum pridania ponuky:23. 7. 2020

Náplň práce:

Náplň (druh) práce
- rýchle a efektívne plnenie pracovných povinností
- prijímanie objednávok
- príprava nápojov a miešaných nápojov a ich servírovanie
- správne účtovanie a zodpovednosť za pokladňu
- dodržiavanie HACCP zásad a čistoty

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Ponúkané výhody
+príplatky v zmysle Zákonníka práce a variabilná zložka. Konečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta.
Pracovné podmienky
Práca na zmeny: turnusová práca
Dátum nástupu:ihneď
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa

Údaje o zamestnávateľovi
Obchodné meno: SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 43842861
Kontaktná osoba:Bc. Katarína Kunštárová, Vedúca Divízie 1, personalista@spg.sk tel.: +421918401444
Charakteristika:Holdingové zoskupenie SLOVAK PROPERTY GROUP, a.s. pôsobí v oblasti realít, energetiky a cestovného ruchu.
Adresa: Roveň 215, 03301 Podtureň, Slovensko

+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.