Miesto výkonu práce:
Púchov
240
Základná zložka mzdy:
790 € za mesiac
vytlačiť

Operátor gumárenskej výroby Púchov Slovensko
Continental Matador Rubber, s.r.o.
Základná zložka mzdy (v hrubom):790 € za mesiac
Miesto výkonu práce:okres Púchov, 02001 Púchov, Terézie Vansovej 1054
Pracovný pomer na určitú dobu, počet mesiacov: 12
Práca sa vykonáva v 4-zmennom pracovnom režime (ranná, poobedná, nočná zmena, voľno).
Kontaktná osoba:
PhDr. Emília Smataníková, Pracovník personalistiky,
emilia.smatanikova@conti.sk
Daniela Šimonová, daniela.simonova@conti.sk
Elena Majerová, Personalista, praca@conti.sk
Dátum pridania ponuky:25. 7. 2020

Náplň práce:

Náplň (druh) práce
Hľadáme zručných pracovníkov do výroby osobných pneumatík na pracovné pozície: obsluha gumárenských strojov a zariadení.

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny
- práca v tíme

Prijatie do pracovného pomeru priamo do spoločnosti Continental Matador Rubber s.r.o. (nie cez agentúru).
Pracovná zmluva na dobu určitú s možnosťou predĺženia.
Miesto výkonu práce: Púchov.
Dátum nástupu:ihneď
Ponúkané výhody
- základné mzdy podľa profesií:
operátor gumárenskej výroby 4 - 790- EUR + variabilné zložky mzdy;
operátor gumárenskej výroby 5 - 888,- EUR + variabilné zložky mzdy;
operátor gumárenskej výroby 6 - 983,- EUR + variabilné zložky mzdy
- priemerná mzda po zaškolení od 1 100,- EUR
- príplatky za prácu nadčas, vo sviatok, v sobotu (1,67 €/hod.) a nedeľu (3,34 €/hod.)
- príplatky za nočnú zmenu (1,67 €/hod. )
- dovolenkový a vianočný príplatok (13. a 14. plat)
- odmena za nulovú absenciu
- príspevky na doplnkové dôchodkové poistenie
- stravovanie - obed od 0,85 EUR
- nadštandardné úrazové pripoistenie (vzťahuje sa aj na mimopracovné úrazy)
- príspevok na rekondičné a kúpeľné pobyty v SR a ČR
- príspevok na detskú rekreáciu a príspevok pri narodení dieťaťa
- návratné bezúročné pôžičky
- nákup pneumatík za zvýhodnené ceny
Pracovné podmienky
Práca na zmeny: štvorzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno

Údaje o zamestnávateľovi
Obchodné meno: Continental Matador Rubber, s.r.o.
IČO: 36709557
Charakteristika: Zaoberáme sa vývojom, výrobou a predajom pneumatík, dopravných pásov, strojov a zariadení pre gumárenský priemysel.
Adresa: Terézie Vansovej 1054, 02001 Púchov, Slovensko

+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.