Miesto výkonu práce:
Banka
246
Základná zložka mzdy:
750 € za mesiac+ hradené ubytovanie
vytlačiť

Upratovačka Banka Slovensko
SG.INVEST, s.r.o.
Základná zložka mzdy (v hrubom):750 € za mesiac+ hradené ubytovanie
Miesto výkonu práce:okres Piešťany, 92101 Banka, Odborárska 7
Dátum nástupu:ihneď
Dĺžka praxe aspoň 1 rok
Kontaktná osoba:Ing. Eva GODMASOVA, riaditel, eva@sergijo.sk, tel.: +421903312651
Dátum poslednej aktualizácie:27. 7. 2020

Náplň práce:

Náplň (druh) práce
Upratovanie izieb, spoločných priestorov a terás na GRAND HOTELI SERGIJO v Piešťanoch-Banka. Požadujeme prax v upratovaní, dobré dochádzanie. Nástup možný ihneď na stály PP alebo na Dohodu pre študentky.

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Stredné odborné vzdelanie

Pracovné podmienky
Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
Pracovný pomer na neurčitý čas
UBYTOVANIE, strava zabezpečená.
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa
Plat 600 v čistom.
Prosím o zaslanie životopisu na egodmas@gmail.com

Údaje o zamestnávateľovi
Obchodné meno: SG.INVEST, s.r.o.
IČO: 31440801
Charakteristika: Prevádzkovanie medzinárodného hotela, prenájom nehnuteľností a obchodná činnosť.
Adresa: Košická 56, 82108 Bratislava-Ružinov, Slovensko

+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.