Miesto výkonu práce:
Handlová
251
Základná zložka mzdy:
600 € za mesiac
vytlačiť

Šička v kožiarskej a obuvníckej výrobe Handlová Slovensko
RIALTO s.r.o.
Základná zložka mzdy (v hrubom):600 € za mesiac
Miesto výkonu práce:okres Prievidza, 97251 Handlová, Námestie Baníkov 1857/27
Náplň (druh) práce
Šitie obuvníckych zvrškov, pomocné práce pri výrobe obuvi.
Dátum nástupu:1. 9. 2020
Kontaktná osoba:Ing. Alexandra Spidlikova, personalistka, alexandra.spidlikova@rialto.sk, tel.: +421387463127
Dátum pridania ponuky:29. 7. 2020

Náplň práce:

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Základné vzdelanie
Dĺžka praxe- bez požiadavky na odbornú prax
Ďalšie požiadavky:
Uchádzačka (uchádzač) bez praxe a skúseností so šitím obuvníckych zvrškov bude odborne zaškolená/ý na zaškolovacom stredisku na jednotlivé pracovné operácie.

Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Pracovný pomer na neurčitý čas

Ponúkané výhody
zaškolenie na jednotlivé pracovné operácie pri šití obuvníckych zvrškov, vyššie uvedená základná zložka mzdy je doplnená o variabilné zložky, výkonnostný príplatok 0-85 EUR a dochádzkový bonus 85 EUR,
ktoré závisia od praktických skúseností uchádzača, práca v medzinárodnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu, zodpovedajúce platové ohodnotenie a zamestnanecké výhody, závodné stravovanie, autobusová doprava do zamestnania

Údaje o zamestnávateľovi
Obchodné meno: RIALTO s.r.o.
IČO: 31420796
Charakteristika:svetový líder v oblasti športovej obuvi
Adresa: Obuvnícka 428, 95801 Partizánske, Slovensko

+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.