Miesto výkonu práce:
Rožňava
298
Základná zložka mzdy:
5 € za hodinu
vytlačiť

Technik internetovej siete Rožňava Slovensko
free-zona s.r.o.
Základná zložka mzdy (v hrubom):5 € za hodinu
Miesto výkonu práce:okres Rožňava, 04801 Rožňava, Šafárikova 22
Náplň (druh) práce Technik optickej internetovej siete, inštálácia optických káblov.
Vodičské oprávnenie:Skupina B
Počítače:Internet - elementárna
Kontaktná osoba:Ing. Monika Černajová, konateľka, internet@fz.sk
tel.: +421918117646
Dátum poslednej aktualizácie:16. 8. 2020

Náplň práce:

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Úplné stredné odborné vzdelanie
Bez požiadavky na odbornú prax
Zručnosti, schopnosti
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa,mladistvého

Ponúkané výhody
bezplatný internet a televízia
Pracovné podmienky
Pracovný čas: od 8:00 do 17:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Pracovný pomer na neurčitý čas

Údaje o zamestnávateľovi
Obchodné meno: free-zona s.r.o.
IČO: 44356358
Charakteristika:prevádzovateľ optického internetu a televízie
Adresa: Námestie baníkov 35, 04801 Rožňava,Slovensko

+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.