• Náš E-mail : info@personall.sk
Miesto výkonu práce:
Košice
Číslo pracovnej ponuky
320
Základná zložka mzdy:
580 € za mesiac+ zabezpečenie ubytovania+doprava
vytlačiť

Obkladač / dláždič Košice Slovensko
C&V PRESTIGE, s.r.o.
Základná zložka mzdy (v hrubom):580 € za mesiac+ zabezpečenie ubytovania+doprava
Počet voľných pracovných miest: 5
Miesto výkonu práce:okres Košice, 04012 Košice-Nad jazerom, Poludníková 5
Kontaktná osoba:Karmen Stratyinski, HR specialist - Recruiter, contact@cvprestige.eu
Dátum pridania ponuky:24. 8. 2020
Súhlas so spracovaním osobných údajov

Náplň práce:

Náplň (druh) práce
Ponúkame prácu pre skúsených obkladačov. Bude sa obkladať: školy, nemocnice, byty.
Formáty obkladov: 20x20 cm.

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Základné vzdelanie
Dĺžka praxe aspoň 1 rok

Podmienky a náhrada

Ponúkané výhody
ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
doprava zabezpečená zamestnávateľom
Dátum nástupu:ihneď
Pracovný čas: od 8:00 do 16:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Kontaktujte nás

Údaje o zamestnávateľovi
Obchodné meno: C&V PRESTIGE, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46742131
Charakteristika:spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti stavebníctva a personálnych služieb.
Adresa: Poludníková 5, 04012 Košice-Nad jazerom, Slovensko

Personálna agentúra - Pracovná agenútra - WwW.Personall.sk - Aktuálne ponuky práce!
Lazaretská 8, 811 01 Bratislava, Slovensko
+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.
Ponuky práce na Slovensku: info(zavináč)personall.sk