• Náš E-mail : info@personall.sk
Miesto výkonu práce:
Bratislava
Číslo pracovnej ponuky
355
Základná zložka mzdy:
5,70 € za hodinu+ príplatky
vytlačiť

Vodič/vodička autobusu Bratislavský Slovensko
Slovak Lines, a.s.
Základná zložka mzdy (v hrubom):5,70 € za hodinu+ príplatky
Počet voľných pracovných miest: 10
Miesto výkonu práce:okres Bratislava, 81109 Bratislava-Staré Mesto, Bottova 7
Dátum nástupu:1. 10. 2020
Min. vek 24 rokov,
vodičské oprávnenie na skupinu D, C,
preukázaná prax s vedením vozidla nad 7,5 tony
zdarma preškolíme na skupinu D
Kontaktná osoba:Andrea Tarabová, personálna referentka, pers@slovaklines.sk
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Dátum pridania ponuky:8. 9. 2020

Náplň práce:

Náplň (druh) práce-preprava cestujúcich v pravidelnej prímestskej doprave, komunikácia s cestujúcimi, základná starostlivosť o čistotu a bežná údržba a drobné opravy zvereného vozidla

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Základné vzdelanie
Bez požiadavky na odbornú prax
Certifikáty
Doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča
Doklad o psychickej spôsobilosti vodiča
Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:Skupina D

Podmienky a náhrada

Pracovný pomer na neurčitý čas

Kontaktujte nás

Údaje o zamestnávateľovi
Obchodné meno: Slovak Lines, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 35821019
Charakteristika:verejna autobusova doprava na Slovensku.
Adresa: Bottova 7, 81109 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

Personálna agentúra - Pracovná agenútra - WwW.Personall.sk - Aktuálne ponuky práce!
Lazaretská 8, 811 01 Bratislava, Slovensko
+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.
Ponuky práce na Slovensku: info(zavináč)personall.sk