Miesto výkonu práce:
Bratislava-Ružinov
36
Základná zložka mzdy:
1050 €
vytlačiť

Pracovník do výroby - P.S. s.r.o.

Základná zložka mzdy (v hrubom): 1050 € za mesiac

Miesto výkonu práce: Slovensko, 82105 Bratislava-Ružinov, Mierová 194

Kontaktná osoba: Peter Strnád; sklodax@sklodax.sk; tel.: +421905707045; fax: +421253412015

Náplň práce:

Pracovná oblasť: Sklárstvo, keramická výroba, výroba stavebných a žiaruvzdorných materiálov

Náplň (druh) práce
Obsluha poloautomatických a automatických strojov na opracovanie tabuľového skla. Rezanie, vkladanie, vykladanie a kontrola opracovaného výrobku.
Rezanie a brúsenie skla, zrkadiel.

Požiadavky na zamestnanca:

Ponúkané výhody
práca v stabilnej spoločnosti, príjemný kolektív, možnosť finančného rastu, zaujímavá práca
+ príplatok za nadčas
+ stravné lístky
Pracovné podmienky
Pracovný čas: od 8:00 do 17:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

IČO: 44277326
Internetová adresa: sklodax@sklodax.sk
Telefón: +421905707045
Charakteristika: opracovanie tabuľového skla, sklenárske práce
Adresa: Slovensko, 82105 Bratislava-Ružinov, Mierová 194