Miesto výkonu práce:
Senec
37
Základná zložka mzdy:
824 €
vytlačiť

Práca ihneď - Skladník - Senec

Miesto výkonu práce: Slovensko, Bratislavský kraj, 903 01 Senec, Dialničná 2

Kontaktná osoba: Lucia Stejskalova; Špecialista náboru; lucia.stejskalova@dhl.com; tel.: +421 905 215 771

Základná zložka mzdy (v hrubom): 824 € za mesiac

Náplň práce:

Náplň (druh) práce:
- zabezpečiť zaskladnenie, vyskladnenie a transport materiálu vrámci skladu
- spolupracovať s ostatnými členmi tímu
- pracovať podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a prestupov DHL

Požiadavky na zamestnanca:

Dĺžka praxe - aspoň 3 mesiace

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
fyzická zdatnosť
samostatnosť

Počítače:
Internet - elementárna
Microsoft Word - elementárna

Ďalšie požiadavky:
-manuálna zručnosť
-ochota učiť sa a pracovať na zmeny

Osobnostné predpoklady
pozornosť
trpezlivosť

Ponúkané výhody - možnosť zaučiť na VZV na naše náklady, na mnohé lokality firemná doprava zdarma z viacerých smerov

Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno

Obchodné meno: DHL Logistics (Slovakia), spol. s r.o.
IČO: 31354467
Telefón: 0249100485
Charakteristika: Ľudia v DHL pre nás znamenajú celý svet. Preto bolo vždy naším cieľom získať a udržať si najlepšie talenty po celom svete. Ponúkame výzvy a príležitosti na osobný a profesný rozvoj V DHL Supply Chain, jednej z obchodných jednotiek spoločnosti DHL, poskytujeme na zákazníkov orientovanú logistiku a priemyselné riešenia v oblastiach manažmentu dodávateľského reťazca, skladovania, distribúcie, služieb s pridanou hodnotou. Príďte a objavte jedinečnú medzinárodnú atmosféru DHL v prostredí, kde je Váš prínos uznaný a ocenený.
Adresa: Slovensko, 90301 Senec, Dialničná 2