Miesto výkonu práce:
Bratislava
485
Základná zložka mzdy:
820 € za mesiac
vytlačiť

Opatrovateľ/-ka Bratislava Slovensko
Ružinovský domov seniorov
Základná zložka mzdy (v hrubom):820 € za mesiac
Miesto výkonu práce:okres Bratislava, 82109 Bratislava-Ružinov, Sklenárova 14
Kontaktná osoba:Katarína Kavivanovová, personálno - mzdový referent, mzdoveoddelenie@rdssklenarova.sk, tel.: +421253480217
Dátum poslednej aktualizácie:27. 10. 2020

Náplň práce:

Náplň (druh) práce
Opatrovateľská starostlivosť o mobilných a imobilných klientov zariadenia pre seniorov podľa štandardov opatrovania.

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa
Stredné odborné vzdelanie

Ponúkané výhody
- odmeňovanie podľa zákona+ príplatky
- dovolenka naviac
- cena obeda len 0,63€
Pracovné podmienky
Pracovný čas: od 6:30 do 18:30
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno
Pracovný pomer na neurčitý čas

Obchodné meno: Ružinovský domov seniorov
Právna forma: Príspevková organizácia
IČO: 00510173
Charakteristika: Ružinovský domov seniorov je zariadenie sociálnych služieb s celoročným pobytom, zriadené Mestskou časťou Bratislava-Ružinov.
Adresa: Sklenárova 14, 82109 Bratislava-Ružinov, Slovensko

+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.