Miesto výkonu práce:
Hlohovec
492
Základná zložka mzdy:
750 € za mesiac+ zabezpečenie ubytovania
vytlačiť

Skladový operátor Hlohovec Slovensko
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.
Základná zložka mzdy (v hrubom):750 € za mesiac+ zabezpečenie ubytovania
Miesto výkonu práce:okres Hlohovec, 92001 Hlohovec, Priemyselná 1
Kontaktná osoba:Mgr. Jaroslav Ringler, HR Manager, jaroslav.ringler@faurecia.com
Dátum poslednej aktualizácie:30. 10. 2020

Náplň práce:

Náplň (druh) práce
- Skontrolovať vyložený tovar na určenom mieste podľa dodacieho listu a označiť prípadné nezhody aktuálneho štandardu
- Pri nakládke a výkladke materiálu dodržiavať postupy a zabrániť ich poškodeniu
- Spolupôsobiť pri prevádzaní pravidelných fyzických inventúr
- Riadiť sa pokynmi manažéra logistiky, vedúceho skladu a dodržiavať štandardizované pracovné postupy
- Dodržiavať pravidlá bezpečnosti práce, požiarnej ochrany a vnútrofiremnej legislatívy
- Zaskladňovať diely podľa pokynov platných pre zaskladnenie a vyskladnenie tovaru v sklade

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa
Nižšie stredné odborné vzdelanie

Pracovné podmienky
Pracovný pomer na určitú dobu-počet mesiacov: 24
Dátum nástupu:ihneď
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno
Príplatoky a bonusy
Príspevok na dopravu
Polročné odmeny
Zľavy pri nákupe osobných automobilov

Obchodné meno: Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.
IČO: 50170074
Kontaktná osoba:Mgr. Jaroslav Ringler, HR Manager, jaroslav.ringler@faurecia.com +421918712232
Charakteristika:Automobilový priemysel
Adresa: Panónska cesta 9, 85104 Bratislava-Petržalka, Slovensko

+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.