• Náš E-mail : info@personall.sk
Miesto výkonu práce:
Kostolné Kračany
Číslo pracovnej ponuky
515
Základná zložka mzdy:
665 € za mesiac
vytlačiť

Montážny pracovník Kostolné Kračany Slovensko
Schindler Dunajská Streda a. s.
Základná zložka mzdy (v hrubom):665 € za mesiac
Počet voľných pracovných miest: 20
Miesto výkonu práce:okres Dunajská Streda, 93003 Kostolné Kračany, Kostolné Kračany 447
Kontaktná osoba:Mgr. Denisa Surdusová, denisa.surdusova@schindler.com
Erika Lukovičová, erika.lukovicova@schindler.com
Bianka Farkasová, bianka.farkasova@schindler.com
V prípade záujmu volajte infolinku 0800 221 220 ZADARMO
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Dátum poslednej aktualizácie:13. 11. 2020

Náplň práce:

Náplň (druh) práce
- montáž, lepenie, balenie výťahových komponentov
- predpríprava a lepenie, montáž, zapojenie, testovanie a balenie
- zabezpečenie potrebného materiálu pre priradený stroj

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa
Nižšie stredné odborné vzdelanie

Podmienky a náhrada

Pracovné podmienky
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno
Pracovný pomer na určitú dobu-počet mesiacov: 12
Dátum nástupu:ihneď
bonusy, príplatky
príspevok na dochádzanie za prácou (pri bydlisku nad 20 km od firmy)
stravné lístky, pracovné oblečenie

Kontaktujte nás

Obchodné meno: Schindler Dunajská Streda a. s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 47239255
Charakteristika: výroba zariadení
Adresa: Kostolné Kračany 447, 93003 Kostolné Kračany, Slovensko

Personálna agentúra - Pracovná agenútra - WwW.Personall.sk - Aktuálne ponuky práce!
Lazaretská 8, 811 01 Bratislava, Slovensko
+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.
Ponuky práce na Slovensku: info(zavináč)personall.sk