• Náš E-mail : info@personall.sk
Miesto výkonu práce:
Bratislava
Číslo pracovnej ponuky
551
Základná zložka mzdy:
700 € za mesiac
vytlačiť

Čašník, servírka Bratislava Slovensko
Fast food
GUJRAT s. r. o.
Základná zložka mzdy (v hrubom):700 € za mesiac
Počet voľných pracovných miest: 4
Miesto výkonu práce:okres Bratislava, 81107 Bratislava-Staré Mesto, Vazovova 9
Kontaktná osoba:gujrat sro, gujratsvk@gmail.com, tel.: +421243191998
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Dátum poslednej aktualizácie:25. 12. 2020

Náplň práce:

Náplň (druh) práce
Prestieranie stolov, kladenie príborov, tanierov, pohárov a prestieraní.
Privítanie a usádzanie hostí podľa aktuálnych voľných kapacít.
Poskytovanie rád pri výbere pokrmov a nápojov.
Prijímanie objednávok od zákazníkov.
Servírovanie objednaných pokrmov a nápojov, príležitostné dokončovanie prípravy pokrmov na stole.
Vyúčtovanie platieb a inkasovanie dlžnej sumy v domácej a cudzej mene, prípadne platobnej karty.
Odnášanie použitých príborov, tanierov a pohárov zo stolov.

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa
Základné vzdelanie
Dĺžka praxe aspoň 6 mesiacov
Cudzie jazyky:anglický - elementárna: A1 a A2
Počítače:Internet - elementárna
Znalosť indických jazykov je výhodou (Hindi, Tamil, Bengali).

Podmienky a náhrada

Pracovné podmienky
Pracovný čas: od 11:00 do 21:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Dátum nástupu:ihneď
Pracovný pomer na neurčitý čas

Kontaktujte nás

Obchodné meno: GUJRAT s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 52539652
Charakteristika:Gastronomia IT and ITIL Services Consultancy. Educational services.
Adresa: Klincová 37, 82108 Bratislava-Ružinov,  Slovensko

Personálna agentúra - Pracovná agenútra - WwW.Personall.sk - Aktuálne ponuky práce!
Lazaretská 8, 811 01 Bratislava, Slovensko
+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.
Ponuky práce na Slovensku: info(zavináč)personall.sk