Miesto výkonu práce:
Bratislava
557
Základná zložka mzdy:
696 € za mesiac+ zabezpečenie ubytovania
vytlačiť

Operátor vysokozdvižného vozíka Bratislava Slovensko
CCS - Cargo Customs Service s.r.o.
Základná zložka mzdy (v hrubom):696 € za mesiac+ zabezpečenie ubytovania
Miesto výkonu práce:okres Bratislava, 84108 Bratislava-Dev.Nová Ves, J.Jonáša 1
Kontaktná osoba:Personálne oddelenie, personalne@ccs-sk.sk, tel.: +421260103306
Dátum poslednej aktualizácie:29. 12. 2020

Náplň práce:

Náplň (druh) práce
- Zaskladňovanie a vyskladňovanie materiálu,
- rozvoz materiálu po linke
- zabezpečovanie plynulého toku materiálu,
- zapisovanie sekvencii do tlačiva pre sekvenčný rozvoz materiálu,
- udržiavanie poriadku na pracovisku.

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa
Základné vzdelanie
Certifikáty
Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) - výhodou

Dátum nástupu:ihneď
Pracovný pomer na neurčitý čas
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno
Ponúkané výhody
- Mesačná odmena: do výšky 236 eur brutto/mesiac,
- dochádzkový bonus: 160 eur brutto/mesiac,
- príplatky podľa zákona navyše k mesačnej mzde,
- zabezpečíme školenie na VZV

Obchodné meno: CCS - Cargo Customs Service s.r.o.
IČO: 35746793
Charakteristika:Doprava, logistika.
Adresa: Agátova 22/B, 84102 Bratislava-Dúbravka, Slovensko

+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.