Miesto výkonu práce:
Košice
616
Základná zložka mzdy:
1000 € za mesiac+ zabezpečenie ubytovania
vytlačiť

Programátor PHP, SQL Košice Slovensko
LET.IS SYSTEM, s.r.o.
Základná zložka mzdy (v hrubom):1000 € za mesiac+ zabezpečenie ubytovania
možnosť práce z homeoffice
Miesto výkonu práce:okres Košice, 04001 Košice-Staré Mesto, Moyzesova 36
Kontaktná osoba:Bc. Marek Vician, konateľ, tel.: +421944904490
V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, vyplňte dotazník na stránke praca.let.is a následne si dohodneme termín pracovného pohovoru.
Dátum poslednej aktualizácie:28. 2. 2021

Náplň práce:

Náplň (druh) práce
Ponúkame voľné pracovné miesto pre programátora PHP, SQL, Jquery.
Jedná sa o tvorbu modulov informačných systémov.

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore informatika
Počítače:PHP, MySQL - pokročilá
Ďalšie požiadavky:
znalosť programovacích jazykov PHP, databáz SQL

Pracovné podmienky
Pracovný čas: od 8:00 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Dátum nástupu:ihneď
Pracovný pomer na neurčitý čas
- možnosť zabezpečenie ubytovania
- možnosť práce z homeoffice

Obchodné meno: LET.IS SYSTEM, s.r.o.
IČO: 50442171
Charakteristika:Naša spoločnosť tvorí informačné systémy na riadenie firiem.
Adresa: Kopčianska 10, 85101 Bratislava-Petržalka, Slovensko

+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.