Miesto výkonu práce:
Bratislava-Staré Mesto
70
Základná zložka mzdy:
1100 € za mesiac
vytlačiť

Aktuálne ponuky práce - Čašníčka, Čašník, servírka

Základná zložka mzdy (v hrubom): 1100 € za mesiac

Kontaktná osoba: Renato Lamanna; Majitel; primoamore@primoamore.sk; tel.: +421918617708

Miesto výkonu práce: Slovensko, Bratislavský kraj, 81106 Bratislava-Staré Mesto, Námestie 1. mája 18

Náplň práce:

- Obsluha hostí v reštaurácii, poradenstvo v oblasti menu
- Objednávanie jedál
- Príprava nápojov

Hľadáme 1-2 kolegyne/kolegov so záujmom o prácu a gastronómiu. Ponúkame možnosť odborného rastu, časom možnosť postupu na miesto Managera/Prevádzkara.

Požiadavky na zamestnanca:

Ponúkané výhody:
- Strava priamo v prevádzke grátis
- Bohatý tringelt
+ bonus
- Nápoje zdarma
- Príjemný kolektív
- Práca v originálnej talianskej reštaurácii v centre Bratislavy

Pracovný čas: od 10:00 do 22:00

Obchodné meno: Primo Amore s.r.o.
IČO: 44330740
Telefón: +421918617708
Charakteristika: Originalna restauracia v centre znama svojimi talianskymi specialitami a prijemnou atmosferou. Zazite kusok originalneho Talianska v srdci Bratislavy!
Adresa: Slovensko, Bratislavský kraj, 81106 Bratislava-Staré Mesto, Námestie 1. mája 18.

(WhatsApp,Viber) +421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.