Miesto výkonu práce:
Bratislava
727
Základná zložka mzdy:
750 € za mesiac
vytlačiť

Pekár Bratislava Slovensko
MEDUSA SYSTEMS, s. r. o.
Základná zložka mzdy (v hrubom):750 € za mesiac
Miesto výkonu práce:okres Bratislava, 85101 Bratislava-Petržalka, Einsteinova 23
Kontaktná osoba:Jana Lupová, jana.lupova@medusagroup.sk, tel.: +421901902360
Dátum pridania ponuky:16. 6. 2021

Náplň práce:

Náplň (druh) práce
- výroba pekárenských výrobkov podľa stanovených procedúr, koeficientov a postupov (kváskové chlebíky, bagety, ciabatty, žemle, sladké a slané výrobky z kvásku)
- zodpovednosť za množstvo, kvalitu vyrobených pekárenských výrobkov
- viesť evidenciu hotových vydaných produktov na jednotlivé prevádzky
- dodržiavanie procesov a postupov, platných pre danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Stredné odborné vzdelanie
aspoň 1 rok praxe na pozícii pekár

Pracovné podmienky
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno
Dátum nástupu:ihneď
Pracovný pomer na neurčitý čas

Obchodné meno: MEDUSA SYSTEMS, s. r. o.
IČO: 47783851
Charakteristika: najväčšou gastronomickou skupinou pôsobiacou na slovenskom trhu
Adresa: Einsteinova 23, 85101 Bratislava-Petržalka, Slovensko

+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.