• Náš E-mail : info@personall.sk
Miesto výkonu práce:
Bratislava
Číslo pracovnej ponuky
752
Základná zložka mzdy:
800 € za mesiac
vytlačiť

Kvetinárka-Florista Bratislava Slovensko
KULLA SK, s.r.o.
Základná zložka mzdy (v hrubom):800 € za mesiac
Počet voľných pracovných miest: 2
Miesto výkonu práce:okres Bratislava, 82101 Bratislava-Ružinov, Trnavská cesta 110/B
Kontaktná osoba:Mgr. Lenka Lopúchová, cv@kulla.eu, tel.: +421233014401
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Dátum poslednej aktualizácie:10. 7. 2021

Náplň práce:

Náplň (druh) práce
· Viazanie kytíc, vencov, aranžmánov.
· Predaj kvetov, kytíc a doplnkového tovaru.
· Obsluha zákazníkov.
· Práca s registračnou pokladnicou.
· Starostlivosť o predajné priestory.
· Poskytovanie poradenstva ohľadom starostlivosti o izbové rastliny.
· Znalosť cudzieho jazyka výhodou.

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Poľnohospodárstvo, lesné hospodárstvo a rozvoj vidieka, záhradník, záhradník - výroba a služby,pracovník pre záhradnú tvorbu, zeleň a služby, kvetinár,zeleninár,ovocinár /ŠP/
Dĺžka praxe aspoň 1 rok

Podmienky a náhrada

Pracovný pomer na určitú dobu-počet mesiacov: 12
- odmeny pri dosahovaní výsledkov,
- stravné lístky,
Dátum nástupu:ihneď

Kontaktujte nás

Obchodné meno: KULLA SK, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 31321003
Charakteristika:ponúkame široký sortiment zelene, keramiky, dekoračných doplnkov a potrieb pre dom, byt a záhradu.
Adresa: Trnavská cesta 110/B, 82101 Bratislava-Ružinov, Slovensko

Personálna agentúra - Pracovná agenútra - WwW.Personall.sk - Aktuálne ponuky práce!
Lazaretská 8, 811 01 Bratislava, Slovensko
+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.
Ponuky práce na Slovensku: info(zavináč)personall.sk