Miesto výkonu práce:
Vinica
986
Základná zložka mzdy:
1000 € za mesiac
vytlačiť

Agronóm Vinica Slovensko
VINICA a.s.
Základná zložka mzdy (v hrubom):1000 € za mesiac
Miesto výkonu práce:okres Veľký Krtíš, 99128 Vinica, Cesta slobody 771
Kontaktná osoba:Ing. Martin Havlas, predseda predstavenstva, mhavlas@seznam.cz, hudecova@vinica-as.sk, tel.: +421904706014
Dátum poslednej aktualizácie:13. 3. 2022

Náplň práce:

Náplň (druh) práce
Pripravovanie osevných postupov poľnohospodárskych plodín.
Kontrolovanie vývoja rastlín, zabezpečenie ich výživy a ochrany počas vegetácie.Zbieranie plodín a ich následné spracovanie alebo skladovanie.

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Poľnohospodárstvo, lesné hospodárstvo a rozvoj vidieka
Vodičské oprávnenie:Skupina B
Počítače:Internet, Microsoft Excel,Word, Outlook - elementárna

Pracovné podmienky
služobný telefón, auto. Hrubá mzda je uvedená orientačne.
Pracovný pomer na neurčitý čas

Obchodné meno: VINICA a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 36024767
Charakteristika: spoločnosť zaoberajúca sa s poľnohospodárstvom.
Adresa: Cesta slobody 771, 99128 Vinica, Slovensko

+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.