Miesto výkonu práce:
Košice
179
Základná zložka mzdy:
650 €
vytlačiť

Čašník/Čašníčka ZLATÝ DUKÁT spol. s r.o.
Základná zložka mzdy (v hrubom):650 € za mesiac+ zabezpečenie ubytovania
Pracovná oblasť:Gastronómia
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa
Pracovný pomer na neurčitý čas
Dĺžka praxe aspoň 1 rok
Náplň (druh) práce
obsluha hotelových hostí, obsluhovanie a servírovanie počas konferencií a iné práce súvisiace s touto prac. pozíciou.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2
Miesto výkonu práce:Slovensko, Košický kraj, 04001 okres Košice, Košice-Staré Mesto, Hlavná 16
Kontaktná osoba:Vladimír Šnír, Manažér, snir@zlatydukat.sk
Dátum poslednej aktualizácie:29. 6. 2020

Náplň práce:

privítanie a usadenie hostí, oboznámenie hostí s aktuálnou ponukou, obsluha hotelových hostí, obsluhovanie a servírovanie počas konferencií, príprava teplých, studených a miešaných nápojov, dodržiavanie HACCP štandardov, aktívna komunikácia s hosťami, zúčtovanie hostí za poskytnuté služby, vytváranie dlhodobého vzťahu k zákazníkovi, poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom pri výbere vhodného druhu vína a ostatných ušľachtilých nápojov, servírovanie vína a ostatných ušľachtilých nápojov, a iné práce súvisiace s touto prac. pozíciou.

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie-Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore čašník, servírka
Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:
Čistota, dochvíľnosť, zodpovednosť.

Ponúkané výhody
– zabezpečenie ubytovania pre zamestnancov s trvalým pobytom mimo Košíc,
– krátka pracovná doba,
– zamestnanecké stravovanie,
– práca v príjemnom kolektíve,
– príplatky za sviatky a víkendy,
+ zabezpečenie ubytovania
Pracovné podmienky
Pracovný čas: od 6:00 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Čašník/Čašníčka  Košice Slovensko,

Údaje o zamestnávateľovi
Obchodné meno: ZLATÝ DUKÁT spol. s r.o.
IČO: 31649793
Charakteristika:Hotel
Adresa: Hlavná 16. 11. 2014, 04001 Košice-Staré Mesto, Slovensko

+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.