• Náš E-mail : info@personall.sk
Miesto výkonu práce:
Bratislava
Číslo pracovnej ponuky
181
Základná zložka mzdy:
770 € za mesiac+ Príplatky+ zabezpečenie ubytovania
vytlačiť

Opatrovateľ Bratislava Slovensko
Casa Slovensko n.o.
Počet voľných pracovných miest: 5
Miesto výkonu práce:Bratislavský kraj, 81108 okres Bratislava, Bratislava-Staré Mesto, Heyukova 14
Základná zložka mzdy (v hrubom):770 € za mesiac+ Príplatky+ zabezpečenie ubytovania
Dátum nástupu:ihneď
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Náplň (druh) práce
◾kompletná opatrovateľská starostlivosť o seniorov
◾prihliadanie na individuálne potreby klienta, aktivizovanie klienta podľa jeho schopností a možností
◾spolupráca pri plánovaní poskytovania sociálnej služby podľa individuálnych potrieb, schopností a cieľov klienta
◾rutinná práca pri vytváraní, prehlbovaní a upevňovaní hygienických, spoločenských a pracovných návykov občanov v zariadení sociálnych služieb
Kontaktná osoba:Henrieta Kafara, vrchnasestra.ba@casa-sk.sk
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Dátum poslednej aktualizácie:1. 7. 2020

Náplň práce:

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Nižšie stredné odborné vzdelanie, Stredné odborné vzdelanie, Vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Dĺžka praxe- bez požiadavky na odbornú prax
Výhodou je ukončený opatrovateľský kurz, nie však podmienkou.

Podmienky a náhrada

Pracovné podmienky
Pracovný a mimopracovný pomer:pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť:Sociálne služby
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa
Pracovný čas: od 7:00 do 19:00
Nočná práca: áno
Ponúkané výhody
◾Mzdové podmienky:
770€/mesiac základná mzda, 800€/mesiac základná mzda po skúšobnej dobe
+ 40€ pohyblivá zložka mzdy
+ Príplatky za pracovnú zmenu: 17€ za prácu v sobotu, 34€ za prácu v nedeľu a sviatok, 9€ za nočnú zmenu
+ Preplácané nadčasy s príplatkom 25% priemerného zárobku
Ponúkame možnosť ubytovania priamo v našom zariadení, stravné lístky v hodnote 4€ a zabezpečenie opatrovateľského kurzu v prípade potreby.
Zabezpečujeme pravidelné vzdelávanie našich zamestnancov. Ponúkame benefity v podobe pravidelných coffee breakov s koláčikom a ovocia na pracovisku.
+ zabezpečenie ubytovania

Kontaktujte nás

Údaje o zamestnávateľovi
Obchodné meno: Casa Slovensko n.o.
Právna forma: Nezisková organizácia
IČO: 45741140
Charakteristika:Sme zariadením pre seniorov a špecializovaným zariadením.
Adresa: Kučišfdorská dolina 2559/6, 90201 Pezinok, Slovensko

Personálna agentúra - Pracovná agenútra - WwW.Personall.sk - Aktuálne ponuky práce!
Lazaretská 8, 811 01 Bratislava, Slovensko
+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.
Ponuky práce na Slovensku: info(zavináč)personall.sk