• Náš E-mail : info@personall.sk
Miesto výkonu práce:
Trnava
Číslo pracovnej ponuky
183
Základná zložka mzdy:
850 € za mesiac+ zabezpečenie ubytovania
vytlačiť

Výrobný operátor Trnava Slovensko
PCA Slovakia, s.r.o.
Základná zložka mzdy (v hrubom):850 € za mesiac+ zabezpečenie ubytovania
Počet voľných pracovných miest: 500
Miesto výkonu práce:Slovensko, Trnavský kraj, okres Trnava, Trnava, Automobilová ulica 1, 91701
Kontaktná osoba:Mgr. Zuzana Poláková, Náborový pracovník, zuzana.polakova@mpsa.com, tel.: +421335482525, fax: +421335484608
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Dátum pridania ponuky:17. 12. 2020

Náplň práce:

Náplň (druh) práce
• Zabezpečovať bezprostrednú výrobu automobilov vo výrobných prevádzkach zvarovňa, lakovňa alebo montáž
• Uskutočňovať výrobné operácie na svojom pracovnom úseku
• Vykonávať operácie údržby prvého stupňa (drobné údržbové práce v rámci svojej zodpovednosti)
• Zabezpečovať čistenie a upratovanie svojho pracovného miesta a pracoviska
• Podieľať sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Základné vzdelanie. Nižšie stredné odborné vzdelanie. Stredné odborné vzdelanie.
Bez požiadavky na odbornú prax
Ďalšie požiadavky:
• Základné alebo stredoškolské vzdelanie (výučný list, maturita), vzdelanie v obore a prax v automobilovom priemysle je výhodou.
• Skúsenosti vo výrobnom procese výhodou, technické znalosti v oblasti automobilov vítané
• Ochota a chuť pracovať na zmeny
• Spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť, schopnosť rýchlo a pohotovo reagovať na vzniknuté problémy
• Motivácia a záujem o trvalé zamestnanie v Groupe PSA

Podmienky a náhrada

Pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť:Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa
Trojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno

Ponúkané výhody
• Základný plat 850€ + individuálna prémia v priemere 100 € max. do výšky 185 € + mzdové zvýhodnenie za prácu v noci priemerne 87€/mes. + 13. plat + podiel na zisku, možnosť nadčasov s finančným zvýhodnením
• Práca v trojzmennom pracovnom režime
• Možnosť podávania finančne ohodnotených zlepšovacích návrhov
• Pracovná zmluva na dobu neurčitú s 3-mesačnou skúšobnou dobou
• Doplnkové dôchodkové sporenie, bezplatné životné poistenie s celoročným krytím
• Možnosť vzdelávania sa a kariérneho postupu
• Teplá strava od 0,95 €; pitný režim zdarma
• Možnosť ubytovania za úhradu
• Prenájom vozidiel od 113 € mesačne
• Využívanie benefitov cez portál Benefit plus na relax, šport, kultúru, dovolenku
• Sociálna výpomoc v krízových situáciách, mikrosponzoring
• Odmena za vernosť, náborový príspevok
• Asociácia športu PSA

Kontaktujte nás

Údaje o zamestnávateľovi
Obchodné meno: PCA Slovakia, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36256013
Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Poláková, Náborový pracovník, zuzana.polakova@mpsa.com, tel.: +421335482525, fax: +421335484608
Charakteristika: Groupe PSA Slovakia
Adresa: Automobilová ulica 1, 91701 Trnava, Slovensko

Personálna agentúra - Pracovná agenútra - WwW.Personall.sk - Aktuálne ponuky práce!
Lazaretská 8, 811 01 Bratislava, Slovensko
+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.
Ponuky práce na Slovensku: info(zavináč)personall.sk