Miesto výkonu práce:
Bratislava - Podunajské Biskupice
34
Základná zložka mzdy:
1000 € za mesiac

Voľné pracovné miesto Mechanik bicyklov - Športservis, s.r.o.

Základná zložka mzdy (v hrubom): 1000 € za mesiac

Kontaktná osoba: Martin Rokosz, konateľ, m.rokosz@sportservis.sk
Telefón: +421240201603

Dátum pridania ponuky: 25. 4. 2020

Náplň práce:

Bicykle sú tvojou vášňou, baví ťa ich servis a chceš sa tým živiť? Hľadáme šikovných a zručných mechanikov.

Náplňou tvojej práce bude skladanie, nastavenie a servis bicyklov. Dôležité je, aby si mal skúsenosti so servisovaním bicyklov, vyznal sa v stavbe bicykla a súčasných trendoch, ceníme si zodpovednosť a spoľahlivosť. Ak budeš šikovný, veľa vecí sa u nás naučíš.

Pracovná doba je od utorka do soboty. Voľné pozície sú v servisoch v Bratislave - v Podunajských Biskupiciach alebo v Petržalke, na mieste sa dohodneme.

Požiadavky na zamestnanca:

Na výkon tejto práce od teba potrebujeme: skúsenosti so servisom bicyklov, príjemné vystupovanie pri komunikácii s kolegami a zákazníkmi, schopnosť riešiť problémové situácie a zodpovedný prístup k práci.

Pracovný čas: od 10:00 do 19:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Dĺžka praxe aspoň 2 roky

Získaš slušný plat a cyklistické benefity. Ponúkame prácu na plný úväzok v profesionálnej predajni bicyklov, kde budeš robiť s tými najlepšími značkami bicyklov (Santa Cruz, Giant, Focus, Scott, a pod.).

Okrem finančného ohodnotenia ponúkame aj odborné školenia a rozvíjanie zručností.

V prípade záujmu o prácu na dobru neurčitú sa môžeme porozprávať aj o tejto možnosti.

Údaje o zamestnávateľovi
Obchodné meno: Športservis, s.r.o.
IČO: 46874267
Internetová adresa: www.sportservis.sk

Charakteristika: Športservis je cyklistická predajňa s viac ako 25 ročnou tradíciou a s dvoma prevádzkami v Bratislave. Ponúkame svetové aj slovenské značky bicyklov (Santa Cruz, Giant, Scott, Focus, CTM, Kellys,...) a celý sortiment týkajúci sa cyklistiky. V oboch predajniach máme aj odborný servis bicyklov a príslušenstva.

Adresa: Slovensko, 82106 Bratislava - Podunajské Biskupice, Trojičné námestie 10189/3