Miesto výkonu práce:
Čab
458
Základná zložka mzdy:
626 € za mesiac
vytlačiť

Operátor vo výrobe Čab Slovensko
BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.
Základná zložka mzdy (v hrubom):626 € za mesiac
Miesto výkonu práce:okres Nitra, 95124 Čab, Čab 283
Kontaktná osoba:Mgr. Miroslava Porubská, Personalista, Miroslava.Porubska@bia-group.com
Dátum pridania ponuky:06. 11. 2020

Náplň práce:

Náplň (druh) práce
- navešiavanie a zvešiavanie plastových dielov na závesy výrobnej linky
- výstupná vizuálna kontrola povrchu hotových výrobkov
- príprava balení na hotové výrobky a ukladanie hotových výrobkov do balení
- registrácia hotových výrobkov do skladového systému
- účasť na údržbe výrobnej linky
- práca v stoji, vhodnejšia pre mužov
- práca v trojzmennej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa
Základné vzdelanie
Dĺžka praxe aspoň 3 mesiace

Pracovné podmienky
- stravné lístky
- doprava zabezpečená zamestnávateľom ZADARMO
Pracovný pomer na určitú dobu-počet mesiacov: 12 (pracovná zmluva je na začiatok na 1 rok a potom sa predlžuje na dobu neurčitú)
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno
Dátum nástupu:16. 11. 2020

Obchodné meno: BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.
IČO: 46924531
Charakteristika: Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu.
Adresa: Čab 283, 95124 Čab, Slovensko

+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.