Miesto výkonu práce:
Dolné Vestenice
459
Základná zložka mzdy:
740 € za mesiac
vytlačiť

Gumár Dolné Vestenice Slovensko
ContiTech Vibration Control Slovakia s.r.o.
Základná zložka mzdy (v hrubom): 740 € za mesiac
Miesto výkonu práce:okres Prievidza, 97223 Dolné Vestenice, Gumárenská 395/19
Kontaktná osoba:Viera Fodorová, Personalista, tel.: +421465177212
Dátum poslednej aktualizácie:17. 10. 2020

Náplň práce:

Náplň (druh) práce Obsluha strojného zariadenia na lisovanie gumových a gumo-kovových výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa
Nižšie stredné odborné vzdelanie

Pracovné podmienky
- 13. a 14. plat,
- príspevok na dopravu
- príspevok na stravovanie a pitný režim,
Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno
Pracovný pomer na neurčitý čas

Obchodné meno: ContiTech Vibration Control Slovakia s.r.o.
IČO: 36322792
Charakteristika: Venujeme sa výrobe pružiacich elementov pre automobilový priemysel, gumových, gumo-kovových a gumo-plastových výrobkov pre všeobecný priemysel a komponentov do brzdových a riadiacich systémov.
Adresa: Gumárenská 395/19, 97223 Dolné Vestenice, Slovensko

Personálna agentúra - Pracovná agenútra - WwW.Personall.sk - Aktuálne ponuky práce
+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.