• Náš E-mail : info@personall.sk
Miesto výkonu práce:
Kysucké Nové Mesto
Číslo pracovnej ponuky
477
Základná zložka mzdy:
4,42 € za hodinu
vytlačiť

Brúsič Kysucké Nové Mesto Slovensko
KINEX BEARINGS, a.s.
Základná zložka mzdy (v hrubom):4,42 € za hodinu
Počet voľných pracovných miest: 5
Miesto výkonu práce:okres Kysucké Nové Mesto, 02401 Kysucké Nové Mesto, Kukučínova 2346
Kontaktná osoba:Anna Dadajová, personálny špecialista, anna.dadajova@kinexbearings.sk
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Dátum pridania ponuky:24. 10. 2020

Náplň práce:

Náplň (druh) práce
- brúsenie ložiskových krúžkov, klietok a teliesok na rovinných, hrotových, jednoúčelových, bezhrotových, priebežných, špeciálnych a univerzálnych brúskach, brúsenie otvorov, obežných dráh ložiskových krúžkov,
- zoradenie a obsluha brúsiacich strojov
- jemné obrábanie ložiskových krúžkov lapovaním a superfinišovaním

Požiadavky na zamestnanca:

Požiadavky na zamestnanca
Pracovný pomer na určitú dobu-počet mesiacov: 12
Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
Dĺžka praxe aspoň 1 rok

Podmienky a náhrada

Pracovné podmienky
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno
Práca je vhodná viac pre mužov
Príplatok, bohatý program zamestnaneckých výhod

Kontaktujte nás

Obchodné meno: KINEX BEARINGS, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 35962623
Kontaktná osoba:Anna Dadajová, personálny špecialista, anna.dadajova@kinexbearings.sk, +421415556214
Charakteristika: spoločnosť patrí medzi významných dodávateľov štandardných a špeciálnych valivých ložísk pre rôzne segmenty priemyslu.
Adresa: 1. mája 71/36, 01483 Bytča, Slovensko

Personálna agentúra - Pracovná agenútra - WwW.Personall.sk - Aktuálne ponuky práce!
Lazaretská 8, 811 01 Bratislava, Slovensko
+421-(0)-910-747-607 - personálna agentúra sprostredkovanie.
Ponuky práce na Slovensku: info(zavináč)personall.sk